In: Новости

КОУЗОН ВИ ПРЕПОРАЧУВА СТУДЕНТСКА РАБОТА СО ПОГЛЕД КОН ЕЗЕРО!!!

  WORK AND TRAVEL USA 2018   Holiday Inn Resort – Lake George, NY   Веќе сте биле во Америка и размислувате да одите...

АМЕРИКА ВО СКОПЈЕ – Face to face интервјуа со работодавци од Америка

KOUZON WORK AND TRAVEL USA 2018 Почитувани студенти, Да ја започнеме Новата 2018 година со многу вработувања и насмевки. Да ви...

GLAMOROUS JOBS VERY CLOSE TO NYC!!!!

 ENJOY YOUR FREE AFTERNOON AT THE BIG APPLE! РАБОТИ И УЖИВАЈ НА САМО ЧАС И ПОЛОВИНА ОД – Manhattan. Бидете дел...

СТУДЕНТИ – ОДЛИЧНА РАБОТНА ПОНУДА, ЗАБАВА, АВАНТУРА, РЕЛАКСАЦИЈА

КОУЗОН WORK & TRAVEL АМЕРИКА 2018 Понуда која не смеете да ја пропуштите❗–  Gulf Shore and Orange Beach, Alabama Локација која секој...

ПРЕСТОЈ И РАБОТА НА АТЛАНТСКИ ОКЕАН – СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА и НОВОГОДИШЕН ПОПУСТ

🇺🇸 KOUZON WORK & TRAVEL IN AMERICA 2018 🇺🇸  ADMIRAL ON BALTIMORE, REHOBOTH BEACH, DE Почитувани студенти  Ви претставуваме работодавец кој не бара...

СТУДЕНТИ – АПЛИЦИРАЈТЕ ЗА АМЕРИКА СО 2018 ДЕНАРИ

KOUZON WORK AND TRAVEL AMERICA – 2018 ДАЛИ СТЕ ДОБРИ МАТЕМАТИЧАРИ ? – пресметајте го попустот што следи Во пресрет на...

WORK IN THE WHITE HOUSE – Don’t miss this unique opportunity!

KOUZON WORK & TRAVEL AMERICA 2018 Дали звучи доволно атрактивно да работите во Белата куќа? Коузон нуди позиција во The White...

ПРЕДНОВОГОДИШНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ -РАБОТА ОД СОНИШТАТА!!! WOW!!! WOW!!! WOW!!!

ЖИВЕЈ И РАБОТИ ВО ЕЛИТНО ПРЕДГРАДИЕ НА CHICAGO!!! Chicago безвременска дестинација и секогаш атрактивна за македонските студенти. Коузон ви обезбеди сигурен...

CHICAGO, HERE WE COME!!! 

ONLY WITH KOUZON WORK AND TRAVEL 2018!!! Windy City – are you ready for Work and Travel Students!??? Чикаго – дестинација...

ДОЖИВЕЈТЕ ЈА ПРОГРАМАТА WORK&TRAVEL НА ВИСТИНСКИОТ НАЧИН И ДОБИЈТЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛНО РАБОТНО ИСКУСТВО

KOUZON WORK AND TRAVEL AMERICA  LAFAYETTE HOTELS – WAVES OCEANFRONT RESORT  ШТО ВИ НУДИМЕ ? OLD ORCHARD BEACH, MAINE – ПОЗНАТ...